MIMOSA

 

 

 

Нейроскульптура. Шлем в виде куба, экспонирующийся на античной греческой статуе, являет собой  экран обратной проекции (бифлекс/спандекс) на который транслируется трехсотшестидесятиградусный маппинг управляемый электроэнцифалографом.

 

 

 

 

MIMOSA / БАГАТОЛИКА

Нові технології породжують нову міфологію. Mimosa – необогіня медійної псевдореальності та інформаційної війни, чиє ім’я перекладається з грецької, як Багатолика, що синонімічно: Лицемірна, Безлика, або Потворна. Замість голови у неї куб, що перманентно транслює медіафейкі. В інсталяції він грає роль шолома і виконаний з біфлекс, це дозволяє використовувати його як екран зворотної проекції (проектоване зображення однаково добре видно і зовні і всередині куба).
На куб безперервно проектуються новини 1986 року, радянська хроніка, кадри чорнобильської катастрофи, медіашум перебивається тв-ґлітч, образи з ефектом подвійної експозиції: люди, як дим виходять із заводських труб, що символізують життя, які забрала катастрофа. Це страшне, але в той же час багато в чому і брехливе медіабожевілля може бути розвіяно силою думки – для цього куб оснащено електроенціфалографом, який в реальному часі посилає інформацію з мозку і коли людина думатиме, на куб транслюватиметься зображення з камер спостереження, що працють в тій самій кімнаті, де експонується арт-об’єкт. Тобто глядач буде бачити реальну картину світу та відшукає свого роду прозріння.

Nezhinsky Serhii